خانه / اخبار / اخبار مختلف / اجبار به تن فروشی دختر نوجوان توسط مادر! +عکس

اجبار به تن فروشی دختر نوجوان توسط مادر! +عکس

اجبار به تن فروشی دختر نوجوان توسط مادر! +عکس*تن فروشی

این مادر “پنسیلوانیایی” متهم است برای مجبور کردن دخترش به رابطه جنسی و دریافت مواد مخدر بیش از دویست بار به او هروئین تزریق کرده است.

تن فروشی در ایران,تن فروشی مردان,فحشا,رابطه جنسی,ماری جوآنا,کودک آزاری,فقر و فحشا,اجبار به تن فروشی,تجاوز جنسی,تن فروشی دختران,ابتذال,دلایل فحشا,رابطه

بزندی بامگاردنر 38 ساله درحالیکه خود معتاد به ماری جوآنا بود دخترش را که آن زمان 12 ساله بود به کشیدن این ماده مخدر ترغیب کرد.

این دختر که نامش به دلیل حفظ هویتش فاش نشده است به پلیس گفته است بعد از اعتیاد به ماری جوآنا به مواد دیگر روی آورده است و از 14 سالگی هروئین مصرف میکند.
در ارتباط با این پرونده مردی 22 ساله به نام ” رابرت توماس” هم بازداشت شده است که متهم است به این دختر بچه در ازای رابطه جنسی مواد مخدر می داده است.

هنوز رابطه دقیق میان این دختر، مادرش و این مرد مشخص نشده است.

زمانیکه همسایه های این زن متوجه کارهای او شدند با پلیس تماس گرفتند و بعد از دستگیری دختر این زن به یک مرکز ترک اعتیاد مخصوص بانوان جوان فرستاده شد و اکنون تحت درمان است. این دختر به پلیس گفته است علاوه بر ماری جوآنا و هروئین، کرک و کوکائین هم مصرف میکند وگاهی در تهیه و توزیع مواد مخدر هم شرکت میکرده تا بتواند مواد مصرفی اش را تهیه کند.

آنها زمانیکه نمیتوانستند مواد تهیه کنند به بیمارستان رفته و با نقش بازی کردن از پزشکان مسکن های قوی دریافت میکردند.
این زن به جرم کودک آزاری و معتاد کردن دخترش و اجبار او به تن فروشی به زندان محکوم خواهد شد.

تن فروشی در ایران,تن فروشی مردان,فحشا,رابطه جنسی,ماری جوآنا,کودک آزاری,فقر و فحشا,اجبار به تن فروشی,تجاوز جنسی,تن فروشی دختران,ابتذال,دلایل فحشا,رابطه

درباره ی admin

همچنین ببینید

قصه پُر غصه دخترک 9 ساله ای دیگر از جنوب کرمان * فقر در ایران

قصه پُر غصه دخترک 9 ساله ای دیگر از جنوب کرمان * فقر در ایران …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *