خانه / اخبار / تخصص عجیب صدا و سیما…! در دولت دهم + اختلاس سه هزار میلیاردی

تخصص عجیب صدا و سیما…! در دولت دهم + اختلاس سه هزار میلیاردی

عوامل دزدی 3 هزار میلیاردی,احمدی نژاد
اختلاس سه هزار میلیاردی,دزدی های دولت احمدی نژاد

یادمان نمی رود. درست موقعی که اخبار اختلاس سه هزار میلیارد تومانی نقل محافل و مجالس شد همه در عجب بودند که این اختلاس چگونه به وقوع پیوسته است و همه خواهان مجازات هرچه سریعتر عاملان این اختلاس بزرگ تاریخی بودند.

در ادامه یادداشت خواننده الف آمده است: خلاصه در همین اثنا بود که ناگهان خبری دیگر از راه رسید! این خبر چه بود؟ بله خبر از این قرار بود که در بازی فوتبالی که در اثنای لیگ برتر بین دو تیم پرسپولیس تهران و یک تیم دیگر شهرستانی (نام آن را الان به خاطر ندارم) بازیکنان پرسپولیس در حین شادی پس از گلی که به ثمر رسانده بودند حرکات کاملا غیراخلاقی (به قول آقای فردوسی پور «منشوری») انجام دادند.

این خبر آنچنان سریع در صدا و سیما و دیگر رسانه‌ها پیچید و چرخید و چرخید که دیگر کسی به اختلاس انجام شده که به عنوان اختلاس تاریخی از آن یاد می‌شد، فکر نکرد و همه دنبال دانلود فیلم این عمل قبیح و زشت شده بودند. انگار نه انگار که فساد به مراتب خیلی بزرگتر و خیلی عظیم‌تر اتفاق افتاده است و عوامل آن خیلی راحت در حال تردد هستند و یکی از آنها هم که به سادگی هرچه تمامتر از کشور خارج شده بود.

حال این داستان بار دیگر در حال تکرار است. می‌خواهید بدانید چیست؟ قضیه از این قرار است که در حالی که چند تن از نمایندگان محترم مجلس بعد از ماه‌ها کار طاقت فرسا و پر از تهدید و استرس و اضطراب با عنوان طرح تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی به نتایج خیلی مهم دست یافته‌اند. نتایجی که به صورت گزارش در صحن علنی مجلس قرائت گردید و در آن از اختلاس‌هایی به مراتب خیلی عظیم‌تر و بزرگتر از اختلاس سه هزار میلیاردی پرده برداشته شد. و بار دیگر این داستان نقل محافل و مجالس شد و همه منتظرند تا ببینند که سرانجام مجازات عاملان این حیف و میل اموال بیت المال به کجا خواهد رسید.

تا اینکه ناگهان خبری دیگر از طرف صدا وسیما طی برنامه‌های مکرر خبری و گزارشی و تحلیلی و ورزشی و … به آن خیلی وسیع پرداخته شد و آن خبری نبود جز اینکه مردم ایران در صفحه اجتماعی و شخصی اقای مسی و خانم مجری برنامه قرعه کشی جام جهانی کامنت‌های توهین‌آمیزی را بارگذاری نموده‌اند که آبروی ایران و ایرانی را برده است. حال به اصل مطلب کاری نداریم (حتی می‌شود به این قضیه با دیده شک و تردید نگاه کنیم) منظورم قضیه این کامنت‌گذاری‌های مشکوک ولی می‌خواهم بگویم صدا و سیما در این زمینه که فکرها را از مسیری به مسیر دیگری تغییر جهت بدهد، تبحر عظیم و عجیبی دارد.

امیدوارم هرچه زودتر سرانجام کار عوامل اختلاس ها و غارت های بیت المال به سمع و نظر مردم برسد.

اختلاس سه هزار میلیاردی,دزدی های دولت احمدی نژاد,سانسور صدا و سیما, عوامل دزدی 3 هزار میلیاردی,احمدی نژاد بهترین رئیس جمهور ایران , بهترین دوره ریاست جمهوری

درباره ی admin

زندگی برای همه یکسان عشق نمیورزه و با شعار دادن هیچوقت دنیا بهتر نشد ...

همچنین ببینید

سایز سینه | مانکن ژاپنی | اخبار جالب | عکس مانکن خارجی | سایت تفریح و سرگرمی

سایز سینه های مانکن ژاپنی باعث آزادی وی از زندان شد !

سایز سینه‌های مانکن ژاپنی باعث آزادی وی از زندان شد ! مدل ژاپنی بخاطر یک …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *