خانه / اخبار / اخبار ایران و جهان / تحلیل Sherrilyn Church فعال سیاسی استرالیایی مخالف اسلام …

تحلیل Sherrilyn Church فعال سیاسی استرالیایی مخالف اسلام …

Sherrilyn Church
تحلیل Sherrilyn Church فعال سیاسی استرالیایی مخالف اسلام

Sherrilyn Church اسلام ستیز و فعال سیاسی در استرالیا، در سخنان فضاحت باری اسلام را یک دین «جهنمی» و ساخت مسجد در استرالیا را «خیانت» به این کشور توصیف کرد.

اسلام ستیز استرالیایی، با ایراد کلمات بی ربط و توهین آمیز نسبت به دین مبین اسلام، خواستار محو آثار اسلامی از جمله مساجد در استرالیا شد.

شریلین چرچ، اسلام ستیز و فعال سیاسی در استرالیا، در سخنان فضاحت باری اسلام را یک دین «جهنمی» و ساخت مسجد در استرالیا را «خیانت» به این کشور توصیف کرد.

این عضو گروه سیاسی تندروی “Rise up” در استرالیا که شعار «استرالیا را استرالیایی نگه داریم» را پیشه کار خود ساخته اند، ضمن پافشاری بر اظهارات اسلام ستیزانه همیشگی خود، ادعا کرد: در صورت رای آوردن در انتخابات منطقه ای، ساخت مسجد را در جنوب «بریزبن»، یکی از بزرگ ترین شهرهای استرالیا در سواحل شرقی این کشور، ممنوع خواهم کرد.

وی همچنین ادعا کرد: اسلام پیش از آن که یک اعتقاد دینی باشد، یک نظام حقوقی است؛ چرا که وجود مسجد در یک منطقه به معنای اجرا شدن شریعت و قوانین اسلامی در آن ناحیه است و می‌تواند نشان‌دهنده این امر باشد که پرچم اسلام به زودی در آن ناحیه برافراشته خواهد شد.

این سیاستمدار اسلام ستیز پا را از این نیز فراتر نهاد و با اهانت به تعالیم قرآن کریم، خاطر نشان کرد: یک استرالیایی برای آن که شهروند استرالیا به شمار آید، باید ملتزم به قانون استرالیا و نه قانون قرآن باشد.

منبع : جام
گردآوری و بازنشر » berroz.ir

تحلیل Sherrilyn Church فعال سیاسی استرالیایی مخالف اسلام !

درباره ی admin

همچنین ببینید

دلیل اصلی شکست امام حسین و سرنوشت امام علی نبود احمدی نژاد بود ! | حجت الاسلام دادیزاده

سخنران مراسم تبریز، احمدی نژاد را هم ابراهیم خلیل نامید و هم لشکر رعب حضرت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *