خانه / اخبار / اخبار ایران و جهان / پخش گسترده شامپو head & shoulders با برچسب تقلبی در بازار !

پخش گسترده شامپو head & shoulders با برچسب تقلبی در بازار !

head & shoulders
پخش گسترده شامپو head & shoulders با برچسب تقلبی در بازار !

مدیر پروژه نظام ردیابی، رهگیری و کنترل فرآورده‌های سلامت محور سازمان غذا و دارو گفت: تعداد زیادی شامپو با برند (head & shoulders) با برچسب تقلبی مربوط به یکی از شرکت‌های مجری طرح اصالت در سطح عرضه مشاهده شده است.

علی اکبر جعفر یاری اظهار داشت: تعداد زیادی شامپو با برند (head & shoulders) با برچسب تقلبی به شماره ( 4679401381377905) مربوط به یکی از شرکت‌های معتبر مجری طرح اصالت در سطح عرضه مشاهده شده است.

مدیر پروژه نظام ردیابی، رهگیری وکنترل فرآورده‌های سلامت محور سازمان غذا و دارو گفت: کسانی که از چاپخانه دار این برچسب تقلبی مطلع هستند به سازمان غذا و دارو و یا حراست وزارت ارشاد اعلام کند.

به گزارش سازمان غذا و دارو، جعفر یاری توصیه ای نیز به مصرف کنندگان داشت و گفت: برای اطمینان از اصل بودن هر کالایی می‌توانند قسمتی از برچسب را خراش داده و آن را به شماره ای که بر روی برچسب هستند پیامک کنند و منتظر جواب پیامک خود باشند و اگر جوابی از طریق سامانه دریافت نکند امکان تقلبی یا قاچاق بودن محصول وجود دارد.

منبع : به گزارش سلامت خبرگزاری تسنیم
گردآوری و بازنشر » berroz.ir

پخش گسترده شامپو head & shoulders با برچسب تقلبی در بازار !

درباره ی admin

عاشق یادگیری و آموزش. طراحی خودرو و والیبال و ... ولی زندگی برای همه یکسان عشق نمیورزه و با شعار دادن هیچوقت دنیا بهتر نشده ...

همچنین ببینید

انصرافی ها می توانند ادامه تحصیل بدهند

معاون آموزشی دانشگاه آزاد مشهد با اشاره به شرایطی که در دانشگاه آزاد برای انصراف …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *