خانه / اخبار / عکس های آنجلینا جولی در کردستان عراق | Angelina Jolie

عکس های آنجلینا جولی در کردستان عراق | Angelina Jolie

Photos of Angelina Jolie in Iraq (1)
عکس های آنجلینا جولی در کردستان عراق | Angelina Jolie

آنجلینا جولی, بازیگر سرشناس سینمای آمریکا به عنوان سفیر حُسن نیت کمیساریای عالی امور پناهندگان سازمان ملل متحد ، به کردستان عراق سفر کرد.

آنجلینا جولی” روز یکشنبه پس از ورود به کردستان عراق از کشورهای جهان خواست که به آوارگان و پناهندگان در این منطقه کمک کنند.

Photos of Angelina Jolie in Iraq (2) Photos of Angelina Jolie in Iraq (3) Photos of Angelina Jolie in Iraq (4) Photos of Angelina Jolie in Iraq (5) Photos of Angelina Jolie in Iraq (6) Photos of Angelina Jolie in Iraq (7) Photos of Angelina Jolie in Iraq (8) Photos of Angelina Jolie in Iraq (9) Photos of Angelina Jolie in Iraq (10) Photos of Angelina Jolie in Iraq (11) Photos of Angelina Jolie in Iraq (12) Photos of Angelina Jolie in Iraq (13) Photos of Angelina Jolie in Iraq (14) Photos of Angelina Jolie in Iraq (15) Photos of Angelina Jolie in Iraq (16) Photos of Angelina Jolie in Iraq (17)

سومریه نیوز تأکید کرد؛ آنجلینا جولی که هم اکنون در منطقه کردستان عراق به سر می برد ، اعلام کرد که هدفش از سفر به این منطقه رساندن صدای آوارگان و پناهندگان به گوش جهانیان است .

جولی امروز از چند اردوگاه در استان دهوک دیدن کرد و در مصاحبه با چند رسانه گفت، کمک هایی که تاکنون به آوارگان و پناهندگان داده شده است ، کافی نیست و باید مشکلات آنها را حل کرد و به خشونت های سوریه برای فراهم کردن زمینه بازگشت پناهندگان سوری پایان داد.

این هنرپیشه و کارگردان آمریکایی در بازدید از اردوگاه ها با آوارگان ایزدی و پناهندگان سوری و زنانی که قبلاً اسیر داعش بودند ، دیدار کرد .

آنجلینا جولی دیشب (شنبه) وارد استان اربیل شد .
وی تاکنون 4 بار به عراق سفر کرده است و سال 2009 در سفر به این کشور نیز از اردوگاهی در شمال بغداد دیدن کرده بود.

منبع : به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم
گردآوری و بازنشر » berroz.ir

عکس های آنجلینا جولی در کردستان عراق | Angelina Jolie

درباره ی admin

عاشق یادگیری و آموزش. طراحی خودرو و والیبال و ... ولی زندگی برای همه یکسان عشق نمیورزه و با شعار دادن هیچوقت دنیا بهتر نشده ...

همچنین ببینید

خانم گیتاریست | اجرای گیتار | لیلی افشار | استاد گیتار کلاسیک

تنها خانم گیتاریست ایرانی دارای phd

خانم گیتاریست ایرانی با افتخار یکی از هنرمندان برجسته و شناخته شده در سطح بین …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *