خانه / اخبار / اخبار مختلف / نخستین مصاحبه علی دایی بعد از برکناری

نخستین مصاحبه علی دایی بعد از برکناری

ali dayi
نخستین مصاحبه علی دایی بعد از برکناری

سرمربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: افتخارم این است که روزی احمدی‌ نژاد مرا برکنار کرد و امروز وزیر ورزش چنین کاری با من کرد.

علی دایی که پس از برکناری‌ اش در ورزشگاه درفشی‌ فر خاضر شده بود در خصوص این مسئله اعلام کرد: این مسائل طبیعی است به نظرم هر سر مربی یک روز به تیم می‌ آید و یک روز هم می‌ رود به هر حال برای من هم این اتفاق رخ م ی‌داد. مگر من چند سال پیش راحت از پرسپولیس نرفتم. من دنبال این مسائل نیستم اما روش غلطی در پیش گرفته شده است.

وی ادامه داد:‌ با توجه به مسائلی که به وجود آمده بود از اسفند سال قبل می‌ دانستیم که به دنبال این مسائل هستند از زمانی که من و آقای رحیمی آمدیم مشکلات از روز اول آغاز شد من سال قبل حرف‌ هایی زدم که از همان موقع آقایان نمی‌ خواستند افرادی چون ما به کار خود ادامه دهیم و حالا این موضوع را عملی کردند.

همه جور کاری کردند از روزی که تیم برای این فصل تشکیل می‌ شد همه کار انجام دادند. من به تصمیم آنها احترام می‌ گذارم اما روش غلطی است مگر من با سایت‌ ها و رسانه‌ ها قرارداد داشتم که باید برکناری‌ ام را در سایت‌ ها و رسانه‌ ها ببینم متاسفانه این روش غلط است. اگر می‌ خواهند برکنار کنند نامه‌ ای بزنند و این امر را اعلام کنند.

سرمربی سابق سرخ‌ پوشان تاکید کرد: افتخار می‌ کنم روزی که از تیم ملی رفتم احمدی‌ نژاد مرا کنار گذاشت و حالا وزیر ورزش چنین کاری انجام داد. سر من برود همیشه حقیقت را می‌ گویم.

منبع :farsnews.com ♦  جام نیوز

بازنشر » berroz.ir

نخستین مصاحبه علی دایی بعد از برکناری

درباره ی Asma

همچنین ببینید

عکس های جالب تبریک روز مادر به شیوه بازیکنان تیم فوتبال آژاکس

بازیکنان تیم فوتبال آژاکس آمستردام، نایب قهرمان فصل جاری لیگ دسته اول فوتبال هلند روز …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *