خانه / اخبار / اخبار جالب و تصویری / چندش آور ترین شیرینی فروشی دنیا! +عکس شیرینی پزی

چندش آور ترین شیرینی فروشی دنیا! +عکس شیرینی پزی

شیرینی Pastry
شیرینی Pastry

هالووین چیزی بیش از جستجوی آبنبات توسط بچه هایی با لباس هایی عجیب و غریب است. با این اوصاف، مغازه ای در نروژ یخچال هایش را پر از اندام های انسانی کرده است که بچه ها را تا حد مرگ می ترساند و خون والدین آنها را به جوش می آورد.

 هالووین چیزی بیش از جستجوی آبنبات توسط بچه هایی با لباس هایی عجیب و غریب است. در طول سالها این مراسم تبدیل به رقابتی برای بزرگسالان شده است که با تکنیک های ارعاب و دکوراسیون های ترسناک منزل، سعی دارند بیش از دیگران جلب توجه کنند. با این اوصاف، مغازه ای در نروژ یخچال هایش را پر از اندام های انسانی کرده است که بچه ها را تا حد مرگ می ترساند و خون والدین آنها را به جوش می آورد.

مالکین مغازه ارزانی The Europris فکر کردند که اگر اندام های انسانی مصنوعی را در یخچال هایشان پر کنند، مشتریان بیشتر حس و حال هالووین پیدا می کنند. ولی وقتی والدین به مغازه آمدند و این اندام های خونی پیچیده شده در پلاستیک را در کنار محصولات گوشتی دیگر مشاهده کردند بسیار عصبانی شدند. زیرا این محصولات مصنوعی بسیار واقعی به نظر می رسیدند و حتی برچسب های اطلاعات غذایی نیز روی آنها چسبانده شده بود و این به وحشت قضیه می افزود. 

بعد از شکایات متعدد، گزارش تلویزیونی و واکنش های منفی در جامعه اینترنتی، The Europris این محصولات را جمع آوری کرد و بخاطر این شوخی ترسناک و شکست خورده عذرخواهی کرد و اعلام کرد که هدفش ترساندن یا ناراحت کردن مشتریان بخصوص بچه ها نبوده است.

یکی از مشتریان به نام مونا اورفجل در صفحه فیسبوکش نوشت: «شکی وجود نداره که بچه ها از دیدن این محصولات در فروشگاه ها وحشت می کنن. من فکر می کنیم خجالت آوره که این سنت آمریکایی اینقدر وحشتناک به خورد ما داده میشه.» 

ایوار لارسن یکی دیگر از مشتریان اینطور نوشته بود: «این واقعاً وحشتناکه و نباید اجازه چنین اقداماتی داده بشه. بدون این افراد دیوانه هم به اندازه کافی تو کشورمون خشونت داریم.»

درباره ی admin

همچنین ببینید

عکس های ترسناک ماهی های گوشت خوار دریا !

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *