خانه / اخبار / اخبار ایران و جهان / التماس یک زن ایزدی در چنگال داعش | 30 بار تجاوز در روز … ما را بمباران کنید …

التماس یک زن ایزدی در چنگال داعش | 30 بار تجاوز در روز … ما را بمباران کنید …

daesh
التماس یک زن ایزدی در چنگال داعش | 30 بار تجاوز در روز … ما را بمباران کنید …

یک زن ایزدی که در چنگال دژخیمان داعش اسیر است با اعلام اینکه روزانه 30 بار مورد تجاوز قرار می گیرد، به نیروهای نظامی عراق التماس کرد که محل نگهداری آنان را بمباران کنند.

این بانوی مظلوم در یک تماس تلفنی، با التماس و گریه خطاب به فرماندهان ارتش عراق گفت: اگر از محل اسارت ما اطلاع دارید اینجا را بمباران کنند!

این زن با اعلام اینکه زنان بسیاری با او در اسارت داعش به سر می برند دردمندانه گفت: ما هر روز مورد تجاوز جنسی قرار می گیریم. تعداد این تجاوزها در بیشتر روزها به 30 بار می رسد؛ به طوری که من بر اثر این اقدامات به بیماری دردناکی دچار شده ام که نمی توانم حرکت کنم.

این زن ایزدی تأکید کرد: تعداد زیادی از زنانی که با من در اسارت به سر می بردند پس از ناامیدی از آزاد شدن به دست نیروهای عراقی، دست به خودکشی زدند. الان هم اگر شما محل اسارت ما را بمباران نکنید من هم دست به خودکشی می زنم.

به گزارش سازمان ملل، از ابتدای اشغال عراق تا امروز، بیش از 5 هزار ایزدی به وسیله تروریست های داعش تیر باران و 7 هزار زن ازاین طایفه در اسارت آنها به سر می برند.

منبع : mashreghnews.ir

بازنشر » berroz.ir

التماس یک زن ایزدی در چنگال داعش | 30 بار تجاوز در روز … ما را بمباران کنید …

درباره ی admin

همچنین ببینید

Heartbreaking moment a four-year-old Syrian girl 'surrendered' when a photographer pointed his camera at her... and she assumed it was a gun

عکس جالب و دردناک از دختر بچه ی سوریه ای … | پر بیننده ترین عکس سال

این عکس دردناک که پر بیننده ترین عکس سال شد … دختر بچه ی 4 ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *