خانه / اخبار / آزاده نامداری مهریه اش را به اجرا گذاشت | توقیف خانه و حساب بانکی

آزاده نامداری مهریه اش را به اجرا گذاشت | توقیف خانه و حساب بانکی

آزاده نامداری مهریه اش را به اجرا گذاشت | توقیف خانه و حساب بانکی
آزاده نامداری مهریه اش را به اجرا گذاشت

گویا حواشی و اخبار پیرامون جدایی زوج مشهور تلویزیون نقطه پایان ندارد، چرا که خبرنگار تی وی پلاس امروز از دادگاه خانواده مجتمع قضایی ونک باخبر شد مجری زن مطلقه جنجالی که این روزها اخبار زیادی حول او و همسر سابقش شنیده می شود، با به اجرا گذاشتن مهریه اش، مهر توقیف اموال را بر خانه و کارت بانکی همسر سابقش زد.

این حکم در شعبه 263 دادگاه خانواده مجتمع قضایی خانواده صادر شده است. شنیده می شود تعداد سکه های مهریه این مجری خانم 114 سکه بوده است که 10 تای آن را بخشیده و 104 سکه دیگر را مطالبه کرده است، برای همین طبق حکم دادگاه، منزل مسکونی و کارت بانکی همسر سابقش را توقیف کرده است. البته طبق اطلاعاتی که خبرنگار تی وی پلاس به دست آورده است، گویا مجری خانم و وکیلش به شدت اصرار دارند که مجری مرد مهریه را بدون کم و کسر و به صورت یک جا به حساب شان واریز کند و دادگاه این رقم را قسط بندی نکند! البته بر اساس اطلاعات به دست آمده، مجری مرد تلویزیون در حال جمع کردن وسایل خانه اش است تا با پرداخت بدهی به طلبکارش (مجری زن)، اجاره نشینی را تجربه کند!

شنیده ها حاکیست برخی سوابق خانوادگی این مجری زن، این روزها نقل محافل مدیریتی است که با رمز گشایی از آنها فرار به جلو و جنجال یکی از طرفین و سکوت طرف دیگر، معنای دیگری خواهد یافت. طی روزهای گذشته و بعد از انتشار خبر جدایی این زوج سرشناس، مجری زن به وفور در شبکه های اجتماعی و صفحات شخصی خود حضور دارد و با نوشتن متن ها و شعرهای لطیف، اقدام به یارگیری می کند.

این مجری خانم که از اجرا در شبکه های تلویزیونی تهران ناامید شده است، سفر خود را به برخی از مراکز استان ها آغاز کرده تا بتواند در شبکه های استانی جهت اجرا آنتن بگیرد که هنوز موفق به این کار نشده است.
بعد از باخبر شدن از این اتفاقات با مجری مرد تلویزیون تماس گرفتیم تا اگر صحبت یا دفاعیاتی درباره این اتفاق دارد به ما بگوید که در مقابل اصرار خبرنگار ما به مانند قبل تنها سکوت کرد و گفت: «هیس! آبرو دارها فریاد نمی زنند. خداوند آدم های صبور را دوست دارد. این روزها مردمان زیادی از کشورم (مرد و زن) با صبر و توکل در حال سر کردن مشکلات شان هستند. من همیشه به صراحت و رک گویی معروف بوده ام، حال می خواهم به صبوری معروف شوم. این روزها حال خوشی دارم چراکه خودم را به خدا نزدیک می دانم، خدا نیز فرموده است «من صابران را دوست دارم.»

منبع : 24onlinenews.ir

بازنشر » berroz.ir

آزاده نامداری مهریه اش را به اجرا گذاشت

درباره‌ی Asma

همچنین ببینید

تجاوز به دختر تهرانی, تجاوز به زور, رابطه جنسی, عکس تجاوز بزور به دختر, فیلم تجلوز بزور به دختر, کلیپ تجاوز به دختر, تجاوز وحشیانه, دانلود کلیپ تجاوز به دختر

ماجرای تجاوز به دختر تهرانی در آسانسور

مردی که اسیر وسوسه شیطانی شد و دختر جویای کار را در شمال غرب تهران …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *