خانه / اخبار / تحلیل Sherrilyn Church فعال سیاسی استرالیایی مخالف اسلام …

تحلیل Sherrilyn Church فعال سیاسی استرالیایی مخالف اسلام …

Sherrilyn Church
تحلیل Sherrilyn Church فعال سیاسی استرالیایی مخالف اسلام

Sherrilyn Church اسلام ستیز و فعال سیاسی در استرالیا، در سخنان فضاحت باری اسلام را یک دین «جهنمی» و ساخت مسجد در استرالیا را «خیانت» به این کشور توصیف کرد.

اسلام ستیز استرالیایی، با ایراد کلمات بی ربط و توهین آمیز نسبت به دین مبین اسلام، خواستار محو آثار اسلامی از جمله مساجد در استرالیا شد.

شریلین چرچ، اسلام ستیز و فعال سیاسی در استرالیا، در سخنان فضاحت باری اسلام را یک دین «جهنمی» و ساخت مسجد در استرالیا را «خیانت» به این کشور توصیف کرد.

این عضو گروه سیاسی تندروی “Rise up” در استرالیا که شعار «استرالیا را استرالیایی نگه داریم» را پیشه کار خود ساخته اند، ضمن پافشاری بر اظهارات اسلام ستیزانه همیشگی خود، ادعا کرد: در صورت رای آوردن در انتخابات منطقه ای، ساخت مسجد را در جنوب «بریزبن»، یکی از بزرگ ترین شهرهای استرالیا در سواحل شرقی این کشور، ممنوع خواهم کرد.

وی همچنین ادعا کرد: اسلام پیش از آن که یک اعتقاد دینی باشد، یک نظام حقوقی است؛ چرا که وجود مسجد در یک منطقه به معنای اجرا شدن شریعت و قوانین اسلامی در آن ناحیه است و می‌تواند نشان‌دهنده این امر باشد که پرچم اسلام به زودی در آن ناحیه برافراشته خواهد شد.

این سیاستمدار اسلام ستیز پا را از این نیز فراتر نهاد و با اهانت به تعالیم قرآن کریم، خاطر نشان کرد: یک استرالیایی برای آن که شهروند استرالیا به شمار آید، باید ملتزم به قانون استرالیا و نه قانون قرآن باشد.

منبع : جام
گردآوری و بازنشر » berroz.ir

تحلیل Sherrilyn Church فعال سیاسی استرالیایی مخالف اسلام !

درباره‌ی admin

زندگی برای همه یکسان عشق نمیورزه و با شعار دادن هیچوقت دنیا بهتر نشد ...

همچنین ببینید

نمایشگاه خودرو داعش با جدیدترین خودروها ! | اخبار داعش, نمایشگاه خودرو, اخبار داعش در عراق, اخبار سوریه, اخبار عراق, اخبار ایران و جهان, اخبار روز جهان

نمایشگاه خودرو داعش با جدیدترین خودروها !

داعش عکس های جالبی از نمایشگاه خودروی خود در شهر رقه منتشر کرد که با توجه به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *