این زن خوشتیپ را شناسایی کنید/عکس * Handsome woman

این زن خوشتیپ را شناسایی کنید/عکس * Handsome woman

پلیس آگاهی تهران بزرگ از مردم خواست تا با شناسایی زنی که اقدام به فروش سکه های طلای ضرب شده خارج از سیستم بانکی کرده بود این پلیس را در دستگیری وی یاری کنند.

به گزارش سرویس حوادث جام ؛ در اوايل تيرماه سال ۹۲ , احدي از فروشندگان طلا و جواهر در منطقه گلبرگ با مراجعه به کلانتري عنوان داشت که خانم حدودا ۴۰ ساله ای اقدام به فروش تعداد ۴۹ عدد سکه ربع بهار آزادي به شاگرد مغازه اش نموده اما زمانيکه وی به مغازه مراجعه و سکه هاي طلای خريداري شده را مورد بررسي قرار داده متوجه شده است که اين سکه ها خارج از سيستم بانک مرکزي ضرب شده است .

با تشکيل پرونده اوليه با موضوع کلاهبرداري و به دستور شعبه سوم بازپرسي دادسراي ناحيه ۴ تهران، پرونده جهت رسيدگي در اختيار کارآگاهان پايگاه چهارم پليس آگاهي تهران بزرگ قرار گرفت.

در ادامه تحقیقات مشخص شد که سکه هاي ربع بهار آزادي فروخته شده به شاکی پرونده از جنس طلا بوده و حتی عيار آنها نيز ۱۸ مي باشد , اما با توجه به اينکه ضرب آنها خارج از سيستم بانک مرکزي انجام شده ارزش واقعي آنها از قيمت سکه هاي ضرب شده از سوي بانک مرکزي کمتر است و فروشنده اين سکه ها را به همان قيمت سکه های بانک مرکزی به شاگرد طلافروشي فروخته است .

 

 

مرکز اطلاع رساني پليس آگاهي تهران بزرگ بزرگ ، با انتشار اين خبر اعلام کرد: “با توجه به متواري بودن متهم پرونده و جهت شناسايي هويت وي، دستور انتشار تصاوير بدست آمده از متهم تحت تعقيب پايگاه چهارم پليس آگاهي تهران بزرگ از سوي مقام محترم قضايي صادر شده است ؛ لذا از کليه شهروندان محترم که موفق به شناسايي هويت , محل هاي تردد و يا مخفيگاه متهم شدند درخواست مي شود تا هرگونه اطلاعات خود در اين خصوص را از طريق شماره تماس ۲۱۸۶۶۳۴۹ در اختيار کارآگاهان پايگاه چهارم پليس آگاهي تهران بزرگ قرار دهند ؛ همچنين از ساير مالباختگان و شکات احتمالي که موفق به شناسايي تصوير متهم شدند نيز دعوت مي شود تا جهت طرح و پيگيري شکايات خود به نشاني پايگاه چهارم پليس آگاهي تهران بزرگ واقع در سيدخندان _ خيابان ابذر غفاري _ بالاتر از بيمارستان رسالت _ جنب کلانتري ۱۲۰ سيدخندان مراجعه نمايند” .

درباره admin

زندگی برای همه یکسان عشق نمیورزه و با شعار دادن هیچوقت دنیا بهتر نشد ...

پیشنهاد ما به شما

نمایشگاه خودرو داعش با جدیدترین خودروها ! | اخبار داعش, نمایشگاه خودرو, اخبار داعش در عراق, اخبار سوریه, اخبار عراق, اخبار ایران و جهان, اخبار روز جهان

نمایشگاه خودرو داعش با جدیدترین خودروها !

داعش عکس های جالبی از نمایشگاه خودروی خود در شهر رقه منتشر کرد که با توجه به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *