حرکت وحشتناک مادر سنگدل با فرزندش!

Cruel mother
حرکت وحشتناک مادر سنگدل با فرزندش!

آیا می توان نام مقدس مادر را روی همچنین خانمی گذاشت؟واقعا تاسفبار است.مادری پاره تن خود را به خاطر مشکلات خانوادگی مانند یک تکه آشغال وسط خیابان پرتردد رها که چه عرض شود پرتاب می نماید.زندگی ماشینی و پیشرفته هر وقت که همراه با اخلاق نباشد باید منتظر همچنین صحنه های وحشتناکی بود.

به گزارش دیلی خبردر 29 آوریل مادر چینی به خاطر مشکلات خانوادگی که با همسرش دارد فرزندش را مانند یک شیء بی ارزش در خیابان Cixi واقع در بزرگراه 329 شهر زنجیانگ چین پرتاب می نماید.یکی از مامورین راهنمایی و رانندگی که خود شاهد این ماجرا بوده است ضمن تماس با فوریتهای پزشکی این تصاویر وحشتناک را در سایت ویبو قرار می دهد.

Cruel mother 2Cruel mother 1

آقای “یو”که خود یکی از شاهدان صحنه بوده است می گوید من سریعا به سمت خانم حرکت نمودم که جلو اینکار را بگیرم اما دیر شده بود و فرزند 8 ماهه لای چرخ کامیون حمل کانتینر له شده بود.

خانم “هو”متولد 1975 و اهل جیانگسو چین می باشد.به گفته مامورین مرکز اگاهی حادثه نزدیک ایستگاه اتوبوس در بزرگراه لانگشای ساعت 6 بعداز ظهربوقوع پیوست و مادر سابقه بیماری ذهنی داشته و تا کنون چندین بار از منازل همسایگان مرتکب سرقت شده است.بر اساس گزارش کمیته آگاهی زوجین در شرف گرفتن طلاق بوده اند که حادثه رخ داده است

منبع : http://namehnews.ir

بازنشر » berroz.ir

مادر سنگدل

درباره admin

زندگی برای همه یکسان عشق نمیورزه و با شعار دادن هیچوقت دنیا بهتر نشد ...

پیشنهاد ما به شما

عکس های جالب تبریک روز مادر به شیوه بازیکنان تیم فوتبال آژاکس

بازیکنان تیم فوتبال آژاکس آمستردام، نایب قهرمان فصل جاری لیگ دسته اول فوتبال هلند روز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *