خانه / اخبار / حمله ی تمام قد رسانه ها علیه سریال در حاشیه و تلاشی دروغین بنام شکست مهران مدیری !

حمله ی تمام قد رسانه ها علیه سریال در حاشیه و تلاشی دروغین بنام شکست مهران مدیری !

Dar-Hashiye
تلاشی دروغین بنام شکست مهران مدیری !

متاسفانه رسانه ها همیشه از جانب مردم حرف می زنند ! با اینکه نظر مردم 100% مخالف نظر آنهاست ! در حالیکه مردم یک کشور تشکیل شده اند از چندین استان و شهرستان و توابع با تفاوت های فرهنگی و … که مسئولان و رسانه ها عادت کرده اند از جانب مردم ( اطرافیان مسئولان !) بدون اینکه از آنها بپرسند و نظر مردم برایشان اهمیت داشته باشد حرف بزنند !

سریال در حاشیه با کارگردانی مهران مدیری محبوب, که در حال حاضر از شبکه سه سیما پخش می شود, مانند سایر کارهای ایشان دارای محتوایی واقعی و در واقع حرف دل مردم است ! که متاسفانه مانند گذشته, از مسئولان تا رسانه ها در حال کوبیدن و دروغ پردازی برای توقف پخش این برنامه زیبا و واقعی هستند. و با تیترهایی چون : شکست روی آنتن !, فیلم نامه ضعیف, ترکیب بد بازیگران و و و … تمام قد در تلاش هستند تا این سریال را متوقف ! و مردم را خودبخود بسوی ماهواره ها و شبکه و فیلم های خارجی سوق دهند ! چون متاسفانه هیچ کارگردانی نمی تواند و نیست که بتواند مانند مهران مدیری سریال هایی را تهیه کند که باعث شاد شدن مردم و اجتماع شود ! نه اینکه مانند سریال های بی محتوایی چون سریال نرگس ! که یکی از هموطنان ما بخاطر وجود غم و اندوه فراوان در این سریال بخاطر لطف مسئولان سکته کند و فوت شود !

جالبتر اینکه در بلاد کفر ( آمریکا و … ) فیلم و سریال و مخصوصا مستندهای واقعی بر ضد مسئولان و ارگان های کشورهای خودشون می سازند که مدام در این فیلم ها سازمان های مهم و تاثیرگذاری ( بد یا خوب ) چون FBI و CIA را جاسوس, تروریست, خائن و حتی به سخره می گیرند ! ولی در کشور ما همه چیز خوب است و حتی حق شوخی هم نداریم !

بررسی محتوا و موضوع سریال

بار دیگر عرض می کنم که رسانه ها عادت دارند که هر چیزی که به ذهنشان می رسد را با نام مردم می نویسند و پخش می کنند ! چون مردم نمی توانند و راه بجایی نمی برند که بخواهند اعتراض کنند !

سریال در حاشه اشاره دارد به واقعیت های تلخی در حوزه ی پزشکی, که من نوعی که به همت مسئولان و قانون گذاران دارای مریض زیادی هستیم و در انواع آن ! به چشم دیده ام : زیرمیزی پزشکان ! کم کاری وحشتناک ! بی محلی به مریضان و همراهان ! یک عدد پزشک برای یک بیمارستان ! صندوق دم بیمارستان ! (یعنی اول پول بعد ورود ), 2 تا سرم و سوزن و ویزیت 40 هزارتومان برای مناطق محروم و روستایی ! و و و .. .. که از همه جالبتر شعارهای وزیر بهداشت هم دم در بیمارستان در جهت توسعه و کمک به بیماران مخصوصا مناطق محروم خودنمایی می کند !

البته این رو همه می دونیم که همه ی پزشکا بد نیستند ! و قرار نیست یک یا 10 نفر نماینده تمام یک قشر یا کشور باشند ! ولی این موضوع عدم توانایی مسئولان در مدیریت و نظارت و قانون گذاری در مسئولیت هایی که به اونها سپرده شده رو نشون میده ! و جالبتر اینکه یک مطلب چند روز پیش راجعبه دندان خوندم که خود کارشناس و پزشک, دلیل خراب شدن دندان هارو مستقیما عدم توانایی مردم در پرداخت هزینه های درمانی بیان کردند که تنها واقعیت هم همین هست ! ولی مسئولان ما از اینکه به اونها ایرادی بگیرید مثل عزرائیلی بنام پراید ! آنچنان صحبت می کنند که گویا در این دنیا همه چیز خراب است و آنها بهترین هستند ! با اینکه در این سریال نقش یک پزشک خوب و بیمارستان خوب هم در آن گنجانده شده ولی معترضین به این هم راضی نیستند و کلا اهل انتقاد پذیری نیستند ! در حالیکه در خبری که چند روز پیش با این تیتر “مقایسه درآمد پزشکان در ایران و غرب/ پزشکان میلیونی تا میلیاردی!” بعد از پخش سریال در حاشیه در رسانه ها منتشر شد. میزان درآمد پزشکان ایرانی را » متاسفانه بر خلاف كشورهاي اروپايي و امريكا، هيچ آمار رسمي از درآمد متوسط و همچنين حداقل و حداكثر درآمد پزشكان متخصص در کشورمان از مراجع رسمي نظير وزارت بهداشت، سازمان نظام پزشكي، وزارت كار و یا اداره آمار وجود ندارد. ! « بیان کردند که فکر کنم باید به آقای مهران مدیری ایراد بگیریم که چرا واقعیت های کمی را مطرح می کند !.

صحبت زیاد و واقعیت زیاد هست ولی این رسمش نیست که این سریال که قرار بود در 90 قسمت پخش شود در 27 قسمت با زور مسئولان و انتشار دروغ های رسانه ای به اتمام برسد !

کاش بجای اینهمه شعار کمی از بلاد کفر انسانیت رو حتی به دروغ و ظاهر نمایی یاد می گرفتیم !

تحلیل : بروز berroz.ir

 حمله ی تمام قد رسانه ها علیه سریال در حاشیه و تلاشی دروغین بنام شکست مهران مدیری !

درباره‌ی admin

زندگی برای همه یکسان عشق نمیورزه و با شعار دادن هیچوقت دنیا بهتر نشد ...

همچنین ببینید

تجاوز به دختر تهرانی, تجاوز به زور, رابطه جنسی, عکس تجاوز بزور به دختر, فیلم تجلوز بزور به دختر, کلیپ تجاوز به دختر, تجاوز وحشیانه, دانلود کلیپ تجاوز به دختر

ماجرای تجاوز به دختر تهرانی در آسانسور

مردی که اسیر وسوسه شیطانی شد و دختر جویای کار را در شمال غرب تهران …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *