خوابی راحت در آغوشی گرم ! شغل عجیب یک دختر نیویورکی !!

‘the suggery’ in Rochester (1)
خوابی راحت در آغوشی گرم ! شغل عجیب یک دختر نیویورکی !!

خانم جکی ساموئل 29 ساله یک جای خواب دنج در نیویورک را تاسیس کرده است. او در این مکان به مشتریان خدمات خوابی راحت در آغوشی گرم هدیه می دهد. این خانم از این طریق هزینه تحصیل کردن خود را می پردازد. او در حالی غریبه ها را به یک خواب راحت در خانه اش و در رختخوابش دعوت می کند که این خواب برای مشتریان ساعتی 60 دلار هزینه در بردارد.او روزانه 260 دلار که نزدیک به 800 هزار تومان است درآمد دارد.

بسیاری از افراد وی را تن فروش نام نهاده اند و این کار او را نوعی تن فروشی می دانند و از او بخاطر این مسئله انتقاد کرده اند، اما او تاکید می کند که شغل او هیچ رابطه ای با تن فروشی ندارد و هیچ رابطه نزدیکی میان او و مشتریانش وجود ندارد. او میگوید: من تنها می دانم چگونه با درآغوش گرفتن مشتری احساس امنیت و آرامش را به او منتقل کرده و خواب راحتی برایش فراهم کند.

‘the-suggery’-in-Rochester-(1)
خوابی راحت در آغوشی گرم ! شغل عجیب یک دختر نیویورکی !!

او می گوید اکثر مشتری های من تنها به کسی نیاز دارند که کنارشان باشد و آنها را لمس کند اما اکثر مردم از روی کنجکاوی به این مکان می آیند. او حتی برای این شغل عجیب تبلیغات زیادی به صورت آنلاین دارد و از این طریق مشتریان زیادی جذب کرده است.
او به مشتریان اجازه می دهد هرجای منزلش را که دوست دارند برای خواب انتخاب کنند . او اضافه میکند مشتریانش اجازه ندارند قسمتهایی از بدن او را لمس کنند و حتی هنگام خواب باید حتما لباس به تن داشته باشند. مشتریان او به قدری زیاد شده اند که او مجبور شده است یک نفر دیگر را هم استخدام کند تا در این کار دستیار او باشد.

منبع : irannaz.com

بازنشر » berroz.ir

خوابی راحت در آغوشی گرم ! شغل عجیب یک دختر نیویورکی !!

درباره Asma

پیشنهاد ما به شما

نکات مفیدی راجع به خواب کامل

بهترین زمان خواب بر اساس دانش کرونو بیولوژی انسانی هنگام دوره تاریکی طبیعت، یعنی از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *