خانه / اخبار / دختران زیر دوازده سال هدیه روسای قبایل به یک شاهزاده + تصویر

دختران زیر دوازده سال هدیه روسای قبایل به یک شاهزاده + تصویر

دختران زیر دوازده سال هدیه روسای قبایل به یک شاهزاده,اخبار سیاسی,جنایت آل سعود,تجاوز به دختر,تجاوز آل سعود به دختران زیر 12 سال,اخبار سیاسی,خاور میانه,berroz.ir
دختران زیر دوازده سال هدیه روسای قبایل به یک شاهزاده

فعال عربستانی که با انتشار مطالبی محرمانه از مسائل پشت پرده خاندان حاکم در عربستان، با نام “مجتهد” هواداران بسیاری را در توییتر به خود جذب کرده، از وجود نواری صوتی در خصوص رسوایی اخلاقی آل سعود خبر داد.

به گزارش سرویس فرهنگی جام نیوز به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم “مجتهد” امروز (سه شنبه) از انتشار قریب الوقوع  نوار صوتی بسیار مهمی درباره اظهارات یکی از پسران “ملک عبدالعزیز” مؤسس رژیم آل سعود خبر داد و گفت: این شاهزاده قبلاً متصدی سمتی مهم در وزارت دفاع عربستان بود، و این نوار  صوتی فساد اخلاقی آل سعود را رسوا می کند و نشان می دهد که شاهزاده مذکور در مجلسی افتخار می کند که رؤسای قبایل به او دخترانی کمتر از 12 سال را هدیه داده اند.
مجتهد خاطرنشان کرد: این نوار صرف نظر از اینکه بیانگر فساد اخلاقی آل سعود است، نشان می هد که این خاندان حاکم اهمیتی به مردم عربستان نمی دهند، و ارزشی برای دین و اصول انسانی قائل نیست.
مجتهد می افزاید: شاهزاده مذکور در تماسی تلفنی به خود می بالد که رؤسای قبایل همچون بندگان برای وی کار می کنند و برای اهدای دختران کمتر از 12 سال قبایل خود به او، با یکدیگر رقابت می کنند.
مجتهد اعلام کرد: صدای شاهزاده عربستانی مذکور در این نوار کاملاً واضح است و هر فردی که پسران ملک عبدالعزیز را بشناسد، با گوش کردن به این نوار صوتی فوراً تشخیص می دهد  که این صدا متعلق به همان شاهزاده است.
مجتهد خاطرنشان کرد: با گوش کردن به این نوار صوتی می توان فهمید که اکثر جلسات وزارت دفاع به بررسی مسائلی مانند “سهم شاهزاده مذکور از مناقصه ها، تصاحب اراضی عمومی و شب نشینی در بیابان” می گذرد و ندرتاً به مسائل نظامی و آموزشی پرداخته می شود.

 

دختران زیر دوازده سال هدیه روسای قبایل به یک شاهزاده,اخبار سیاسی,جنایت آل سعود,تجاوز به دختر,تجاوز آل سعود به دختران زیر 12 سال,اخبار سیاسی,خاور میانه,berroz.ir
مجتهد نوشت : هنگامی که اطرافیان شاهزاده از درز کردن نوار صوتی وی آگاه شدند، عروس این شاهزاده با نام اختصاری ( ل  دختر م ) در اظهاراتی که ثبت شده است، اعلام کرد که ملک عبدالعزیز نیز اظهاراتی مشابه اظهارات شاهزاده مذکور دارد پس نباید نگران بود!

مسئولان و یا طرفهای رسمی سعودی تاکنون به اظهارات جدید مجتهد واکنشی نشان نداده اند.

منبع : jamnews.ir

باز نشر » berroz.ir

دختران زیر دوازده سال هدیه روسای قبایل به یک شاهزاده,اخبار سیاسی,جنایت آل سعود,تجاوز به دختر,تجاوز آل سعود به دختران زیر 12 سال,فساد اخلاقی

درباره‌ی admin

زندگی برای همه یکسان عشق نمیورزه و با شعار دادن هیچوقت دنیا بهتر نشد ...

همچنین ببینید

نمایشگاه خودرو داعش با جدیدترین خودروها ! | اخبار داعش, نمایشگاه خودرو, اخبار داعش در عراق, اخبار سوریه, اخبار عراق, اخبار ایران و جهان, اخبار روز جهان

نمایشگاه خودرو داعش با جدیدترین خودروها !

داعش عکس های جالبی از نمایشگاه خودروی خود در شهر رقه منتشر کرد که با توجه به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *