خانه / اخبار / دلیل آرامش گروگان‌ های داعش در لحظۀ اعدام

دلیل آرامش گروگان‌ های داعش در لحظۀ اعدام

راز "آرامش" گروگان‌های داعش در لحظۀ اعدام
دلیل آرامش گروگان‌ های داعش در لحظۀ اعدام

یک خبرنگار فرانسوی که مدتی در اسارت تروریست‌ های داعش بوده، از راز آرامش قربانیانی که توسط این گروهک سر بریده می‌ شوند، پرده برداشت.

دیدیه فرانسوا درباره علت عدم نگرانی و ترس این گروگان‌ ها در لحظات پیش از اعدام گفت : این گروگان ها تا آخرین لحظه نمی دانند که قرار است اعدام شوند . به گفته این خبرنگار فرانسوی، گروگان هایی که در ویدیو های منتشر شده از سوی داعش اعدام می شوند، از جمله دیوید هاینز انگلیسی، تا آخرین لحظه خبر ندارند که در آستانه اعدام هستند.

وی تاکید کرد: گروگان های داعش پیش از اعدام واقعی، چندین بار به طور نمادین و صوری تهدید به اعدام می شوند، اما این کار صورت نمی گیرد و زمانی هم که قرار است آنها را واقعا اعدام کنند، تا لحظه آخر فکر می کنند که باز هم اعدام نخواهند شد و به همین دلیل قادرند آنچه داعش از آنها می خواهد، به راحتی و بدون اضطراب بیان کنند، به امید آن که مورد عفو قرار گیرند و چه بسا آزاد شوند، اما در یکی از همین دفعات، سر از تن آنها جدا می شود.

منبع : fa.alalam.ir

بازنشر » berroz.ir

دلیل آرامش گروگان‌ های داعش در لحظۀ اعدام

درباره‌ی Asma

همچنین ببینید

نمایشگاه خودرو داعش با جدیدترین خودروها ! | اخبار داعش, نمایشگاه خودرو, اخبار داعش در عراق, اخبار سوریه, اخبار عراق, اخبار ایران و جهان, اخبار روز جهان

نمایشگاه خودرو داعش با جدیدترین خودروها !

داعش عکس های جالبی از نمایشگاه خودروی خود در شهر رقه منتشر کرد که با توجه به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *