مردان هوس ران در دام زنان زورگیر !

Capricious man and Force women consuming
مردان هوس ران در دام زنان زورگیر !

فرمانده انتظامي شهرستان ملارد از دستگيري اعضاي باند سارقان شش نفره یی خبر داد كه با فريب مردان، از آنان فيلم تهيه كرده و زورگيري مي‌كردند.

سرهنگ محسن صفري با بيان اينكه در پي شكايت چند تن از شهروندان مبني بر زورگيري از آنها توسط چند دختر و پسر، رسيدگي به اين موضوع در دستور كار قرار گرفت، گفت: يكي از شاكيان با مراجعه به پليس عنوان داشت كه روز حادثه دختري جوان در مسير عبورم قرار گرفت و پس از سواركردن، او مرا به خانه‌يي در منطقه «سرآسياب» كشاند و سپس دو پسر جوان با تهديد سلاح‌سرد، وجوه نقد و اموالم را به سرقت برده و دست و پايم را بسته و در مناطق بياباني رهايم كردند.

صفري با بيان اينكه با ثبت اظهارات اين فرد و شكات كه به شيوه مشابه مورد زورگيري قرار گرفته بودند، پرونده به صورت ويژه در دستور كار قرار گرفت، گفت: با آغاز تحقيقات، سرنخي از فعاليت اين باند در سرآسياب شناسايي شد. وي درباره عمليات پليس براي دستگيري اعضاي اين باند گفت: پس از ارجاع زورگيري به پليس آگاهي، موضوع در دستور كار قرار گرفت و با انجام تحقيقات و همچنين راهنمايي شاكيان و استفاده از تصاوير دوربين‌هاي مداربسته، پليس اين افراد را شناسايي و طي يك عمليات در دو مرحله دستگير كرد.

فرمانده انتظامي شهرستان ملارد با بيان اينكه اين باند شامل چهار دختر و دو پسر بود، گفت: با انجام تحقيقات اوليه مشخص شد كه اعضاي اين باند به ويژه دختران با طرح دوستي با شكات و فريب‌دادن آنها، مالباخته را به منزلي در سرآسياب كشانده و اموال آنها را سرقت مي‌كردند.

صفري با بيان اينكه متهمان به نام‌هاي «مريم»، «فاطمه»، «ظريفه»، «فرشته»، «ميثم» و «محسن» پس از دستگيري به جرم خود اعتراف كردند، گفت: سارقان زن پس از برقراري روابط دوستانه با شكات، آنان را به منزل كشانده و با همدستي «ميثم» و «محسن» و گرفتن فيلم از آنها و تهديد به تكثير و انتشار آن، اقدام به سرقت و زورگيري از مالباختگان مي‌كردند.

وي با بيان اينكه بررسي‌ها نشان داد كه متهمان از اواخر سال قبل و با همكاري يكديگر مبلغ 19 ميليون ريال وجه‌نقد و دو دستگاه گوشي تلفن‌همراه به سرقت بردند، گفت: متهمان كه در ابتدا منكر هرگونه سرقت بودند، اما سرانجام در مواجهه با اطلاعات پليسي، به سه فقره سرقت و زورگيري اعتراف كردند.

فرمانده انتظامي شهرستان ملارد با بيان اينكه تاكنون سه تن از مالباختگان را شناسايي كرده‌اند، گفت: متهمان انگيزه اصلي خود را مسائل مالي عنوان كرده‌اند كه با توجه به شيوه و شگرد متهمان، تحقيقات همچنان براي شناسايي ديگر مالباختگان ادامه دارد.

منبع : ايسنا

بازنشر » berroz.ir

مردان هوس ران در دام زنان زورگیر ! | اغفال مردان ,خبر حوادث,مرد هوسران , هوسرانی , دختر زورگیر , بدام انداختن مردان توسط دختران

درباره admin

زندگی برای همه یکسان عشق نمیورزه و با شعار دادن هیچوقت دنیا بهتر نشد ...

پیشنهاد ما به شما

مراحل هیجانات جنسی در زنان

مراحل هیجانات جنسی در زنان

مراحل هیجانات جنسی در زنان تا نیم قرن پیش کسی باور نداشت که زنان هم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *