نجات دختر جوان از دست اراذل

نجات دختر جوان از دست اراذل

دختر جوانی که توسط یکی از اراذل و اوباش اغفال شده و به یک خانه متروکه کشانده شده بود پس از 6 ساعت توسط ماموران سرکلانتری چهارم نجات پیدا کرد.

به گزارش بی باک به نقل از فارس، در هفته گذشته مردی 45 ساله به نام مهدی با مراجعه به سرکلانتری چهارم اعلام کرد که دخترش ربوده شده است.

وی به مأموران گفت: بعد از ظهر امروز دخترم به نام آیدا به کلاس زبان رفته و الان 4 ساعت از زمان همیشگی بازگشتش به خانه می‌گذرد که هنوز مراجعت نکرده است و من احتمال می دهم که ربوده شده است.

سرهنگ علی احمد نادری سرکلانتر چهارم پلیس پایتخت در این رابطه گفت: ماموران اطلاعات سرکلانتری چهارم با توجه به حساسیت موضوع سریعاً اقدامات گسترده خود را آغاز کردند و در تحقیق از مسئولان کلاس زبان و دوستان دختر مفقود شده متوجه شدند که آیدا با پسری به نام امیر 25 ساله معروف به ماک که یکی از اراذل و اوباش به نام منطقه نارمک است رابطه دارد و آخرین بار سوار بر خودرو وی شده است.

وی در ادامه افزود: با استفاده از بانک اطلاعات مجرمین و جمع بندی اطلاعات ماموران سریعا آدرس مخفیگاه امیر را پیدا کرده و در ساعت 4 صبح با اکیپ کامل عملیاتی به مخفیگاه متهم اعزام شدند که ماموران وارد منزل شدند و با دستگیری امیر ماک، دختر جوان را از دستان این اوباش نجات دادند.

آیدا پس از رهایی از دستان امیر ماک به ماموران در خصوص علت واقعه بیان داشت که در حال بازگشت به خانه از کلاس زبان بودم که امیر با من تماس گرفت و گفت که می خواهد مرا تا خانه برساند، من نیز به او اعتماد کردم و او من را به زور به منزل مجردیش کشاند و قصد آزار مرا داشت که ماموران سر رسیدند.

درباره admin

زندگی برای همه یکسان عشق نمیورزه و با شعار دادن هیچوقت دنیا بهتر نشد ...

پیشنهاد ما به شما

عکس های جالب تبریک روز مادر به شیوه بازیکنان تیم فوتبال آژاکس

بازیکنان تیم فوتبال آژاکس آمستردام، نایب قهرمان فصل جاری لیگ دسته اول فوتبال هلند روز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *