پرتال اپل هک شد | Apple

Apple iCloud Hack 'Obvious' Security Flaw Patched After New (1)
پرتال اپل هک شد | Apple

این منبع همچنین تایید کرده که ممکن است برخی نام ها و آدرس های ایمیل بدست حمله کنندگان افتاده باشد ولی هنوز از این موضوع مطمئن نیستند.

اپل تایید کرد پرتال توسعه دهندگان اش هک شده است.

بعد از شکایت توسعه دهندگان نرم افزاری (developers) از دسترس نبودن پرتال مخصوص شان، اپل تایید کرد بدلیل مشکلات امنیتی و هک شدن سایت، در حال بازگرداندن آن به حالت عادی است.

در ایمیلی رسمی که از سوی مدیران ارشد نرم افزاری به توسعه دهندگان ارسال شده آمده است که اطلاعات حساس کاربران رمز گذاری شده (کد اپ ها و اطلاعات مشتریان اپ ها) و علی رغم رخنه امنیتی، اطلاعات قابل دسترسی نبوده است تا حمله کنندگان بتوانند از این اطلاعات سوء استفاده کنند.

این منبع همچنین تایید کرده که ممکن است برخی نام ها و آدرس های ایمیل بدست حمله کنندگان افتاده باشد ولی هنوز از این موضوع مطمئن نیستند.

در همین حال اپل اعلام کرد در حال بازسازی ورودیه سایت و چینش مجدد دیتابیس و سرورهاست تا از وقوع اتفاقی مشابه جلوگیری کند.

Apple iCloud Hack 'Obvious' Security Flaw Patched After New (2)
پرتال اپل هک شد | Apple

تامین کنندگان سخت افزار اپل از آیفون و نیز آی پد سایز بزرگ صحبت می کنند. شرکای تامین کننده آسیایی اپل گفتند این کمپانی در مذاکرات اخیر خود از سایز ۵٫۷ اینچی برای آیفون نسل جدید صحبت به میان آورده تا آنها بتوانند قطعات سخت افزاری هم اندازه چنین سایزی را بسازند.

اپل همیشه سیاست یک سایز برای گوشی های هوشمند خود را همیشه دنبال کرده و معلوم نیست آیا سایز ۵٫۷ اینچی فقط در حد شایعه و یا در نهایت در حد تست باقی خواهد ماند یا اینکه واقعا سیاستهای خود را تغییر خواهد داد؟

اخیرا اپل با نام گذاری سیستم عامل جدید خود بنام ماوریکس از نام گربه سانان روی سیستم عامل های خود دست کشید و نشان داد ممکن است سیاستهای سنتی خود را به ناگهان کنار بگذارد و حالا سایز اسکرین نیز یکی از این موضوعات است که ممکن است در آینده رخ دهد.

البته هنوز کسی مطمئن نیست و اپل هم رسما در این باره صحبت نکرده است.

منبع :
گردآوری و بازنشر » berroz.ir

پرتال اپل هک شد | Apple

درباره admin

زندگی برای همه یکسان عشق نمیورزه و با شعار دادن هیچوقت دنیا بهتر نشد ...

پیشنهاد ما به شما

اینستاگرام شکیرا

اینستاگرام شکیرا و شباهت فرزندش به پیکه

اینستاگرام شکیرا شکیرا ایزابل مبارک ریپل (زاده ۲ فوریه ۱۹۷۷) که با نام شکیرا شناخته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *