خانه / پزشکی / نکات مفید پزشکی / نمک حمام خطرناک‌ترین مواد مخدر صنعتی است

نمک حمام خطرناک‌ترین مواد مخدر صنعتی است

نمک حمام خطرناک‌ترین مواد مخدر صنعتی است | شدیدترین اعتیادها , کروکدیل یا نمک حمام , پوست بدن را همچون کروکدیل سبز رنگ وضخیم می کند , ترک کراک یا هروئین
شدیدترین اعتیادها

معاون بهداشت دانشگاه پزشکی فسا گفت: کروکدیل یا نمک حمام از خطرناک‌ترین مواد مخدر صنعتی است که شدیدترین اعتیادها را ایجاد می‌کند.

بابک پزشکی در فسا اظهار کرد: کروکدیل یا نمک حمام از خطرناک‌ترین مواد مخدر است که شدیدترین اعتیادها را ایجاد می‌کند و در کمتر از چند ساعت اثر می‌کند.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی فسا بیان کرد: این ماده مخدر صنعتی که در خارج از کشور تولید می‌شود، اثر مخربش 5 تا 8 برابر مورفین و تاثیر نئشه‌کنندگی‌اش10 برابر آن است.

وی بیان کرد: تاثیر کوتاه مدت کروکدیل سبب می‌شود که فرد معتاد این ماده را هر2-3 ساعت مصرف کند در نتیجه معتاد، در تمام طول عمر خود نه تنها با مشکلات تهیه، آماه سازی ومصرف آن مواجه است بلکه هر یک تا دو ساعت که از خواب بیدار می شود این ماده را باید مصرف کند.
پزشکی افزود: این ماده مخدر که اثرات مخرب زیادی بر سلامت انسان دارد پوست بدن را همچون کروکدیل سبز رنگ وضخیم می کند و اندام فرد را همانند اندام فردی که توسط کروکدیل گاز گرفته شده از بین می برد.
وی خاطرنشان کرد: علائم مصرف کروکودیل شبیه علائم مصرف هرویین و بسیار شدیدتر از آن است و عموم مصرف کنندگان آن در کمتر از 2-3 سال فوت می‌کنند.
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی فسا با بیان اینکه علائم ترک این ماده شبیه به ترک کراک یا هروئین است، بیان کرد: شدت درد ترک این مواد در عمل غیر قابل تحمل است و بیش‌تر بیماران بدون استفاه از داروی مخدر بسیار قوی، قادر به ترک آن نیستند.

منبع : خبرگزاری تسنیم

بازنشر »  berroz.ir

نمک حمام خطرناک‌ترین مواد مخدر صنعتی است

درباره ی admin

زندگی برای همه یکسان عشق نمیورزه و با شعار دادن هیچوقت دنیا بهتر نشد ...

همچنین ببینید

غذاهایی که انسان را به سیگار کشیدن تشویق می کنند !

سیگاری ها باید از مصرف زیاد چربی به ویژه چربی‌های اشباع و منشأ جانوری و …

4 دیدگاه

  1. In hamon namak hamomiye ke sefid mikone posto???

  2. حمیدرضا

    سایت شما سایت خوبیه و اطلاعات مفیدی به آدم می ده .

    سپاسگزارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *