خانه / اخبار / اخبار ایران و جهان / گال گادوت دختر شایسته اسرائیل | ابر قهرمان جدید سینمای آمریکا | Gal Gadot

گال گادوت دختر شایسته اسرائیل | ابر قهرمان جدید سینمای آمریکا | Gal Gadot

Gal Gadot (1)
گال گادوت دختر شایسته اسرائیل | Gal Gadot

گال گادوت بازیگر و مدل اسرائیلی برای بازی در نقش واندروومن انتخاب شد. در حالی که پیش از این هم شایعاتی بود که ابر قهرمانانی چون نایتوینگ و واندروومن در مردی از جنس آهن 2 حضور داشته باشند، برادران وارنر با انتخاب گال گادوت برای بازی در نقش واندر وومن قسمتی از این شایعات را تبدیل به خبری رسمی کرد.

Gal Gadot (2)
Gal Gadot
Gal Gadot (3)
گال گادوت
این بازیگر اسرائیلی کارنامه پر باری ندارد و به جز بازی در سری فیلم های «سریع و خشمگین» و البته حضور چند دقیقه ای در فیلم عامه پسند «شب قرار» اثر هالیوودی دیگری ندارد.  این مدل اسرائیلی پیش از این فقط به خاطر انتخابش به عنوان دختر شایسته رژیم صهیونیستی در سال 2004 و همکاریش با برند اسرائیلی کاسترو به شهرت رسیده بود. گادوت حالا همبازی بن افلک و هنری کویل شده است. این فیلم یک تفاوت بزرگ با قسمت اول این مجموعه می کند و آن نبود کریستوفر نولان به عنوان تهیه کننده اثر است. کارگردان تریلوژی شوالیه تاریکی که تهیه کنندگی مردی از جنس آهن را هم بر عهده داشت هنوز به عنوان تهیه کننده فیلم دوم، معرفی نشده و همین موضوع و البته انتخاب های بد در میان بازیگران و خصوصا بن افلک در نقش بتمن باعث شده که هواداران فیلم های کمیک بوکی دی سی نگران از دست رفتن دستاوردهای نولان در سه گانه شوالیه تاریکی و فیلم موفق مردی از جنس آهن باشند. در شبکه های اجتماعی بسیاری از هواداران نگران این هستند که قسمت جدید سوپرمن تا سطح یک «بی مووی» تنزل پیدا کند.

Gal Gadot (4)
گال گادوت دختر شایسته اسرائیل

نکته پایانی در مورد نقش واندر وومن هم این است که گال گادوت برای بازی در این فیلم بازیگرانی چون الگا کاریلنکو ( فراموشی و ذره ای از آرامش) را از میان برداشت. کیفیت حضور بزرگ ترین ابر قهرمان زن دنیای دی سی در فیلم جدید هم هنوز مشخص نشده است. گمانه زنی ها حاوی این نکته است که حضور او در سوپرمن جدید صرفا برای معرفی اوست تا فیلمی مستقل از این کاراکتر ساخته شود. درست مانند کاراکتر بری آلن که با بازی در چند قسمت سرالف کماندار، دیگر محصول کمپانی دی سی معرفی خواهد شد و با اتمام فصل دوم آن سراله، بری آلن در سرال  مستقل خودش، «فلش» حضور خواهد داشت.

منبع: tasnimnews.com
گردآوری و بازنشر » berroz.ir

گال گادوت دختر شایسته اسرائیل | ابر قهرمان جدید سینمای آمریکا | Gal Gadot

درباره ی admin

همچنین ببینید

عکس دختر بچه های دوست داشتنی و زیبا | beautiful girl

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *