خانه / اخبار / استفاده از مهمانان در روابط نامشروع *روابط نامشروع

استفاده از مهمانان در روابط نامشروع *روابط نامشروع

استفاده از مهمانان در روابط نامشروع *روابط نامشروع

دراین گزارش ها ذکر شده است که علاوه بر اقدام به این نوع بهره کشی ها توسط هم نژادهای قربانیان ، مردان سفید پوست نیز در این نوع حملات دخالت زیادی دارند .

به گزارش جام فرهنگی به نقل از شفقنا، خبرگزاری الجزیره اعلام کرد: گزارش هایی بسیار زیادی از استثمار جنسی دختران مسلمان و آسیایی در بریتانیا می رسد.

یکی از نگران کننده ترین این گزارش ها ، بهره کشی جنسی از یک دختر 12 ساله پاکستانی الاصل است که همراه با نوشاندن الکل و همچنین تهدید مکرر برای انتشار تصاویر رابطه بوده است .

این نمونه و همچنین نمونه های فراوان دیگر نشان می دهد که مقامات بریتانیایی چه اندازه در حمایت از دختران آسیایی و بویژه مسلمان ناتوان بوده اند .

بنا بر این گزارش تعدادی از این گونه تجاوزهای دسته جمعی و همچنین بهره کشی های متعدد جنسی توسط هم نژادهای قربانیان صورت می گیرد که براین اساس مقامات انگلیسی نتوانسته اند با آن مقابله کنند .

بنا برگزارش شبکه زنان مسلمان انگلیسی ، آنها به شدت از دولت انگلیس خواسته اند که با این گونه حملات وبهره کشی ها مقابله کند . گزارش دیگری که در سال 2011 توسط دولت انگلستان منتشر شد نشان می داد که بین بازه زمان آگوست 2010 تا اکتبر 2011 تعداد 2409 کودک و نوجوان توسط گروه های متجاوز مورد بهره کشی و آزار جنسی قرار گرفته اند و 16500 کودک دیگر نیز درخطر قرار دارند .

درباره‌ی admin

زندگی برای همه یکسان عشق نمیورزه و با شعار دادن هیچوقت دنیا بهتر نشد ...

همچنین ببینید

مراحل هیجانات جنسی در زنان

مراحل هیجانات جنسی در زنان

مراحل هیجانات جنسی در زنان تا نیم قرن پیش کسی باور نداشت که زنان هم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *