بهترین آنتی ویروس های جهان معرفی شدند

antivirus
بهترین آنتی ویروس های جهان معرفی شدند

بر اساس آمار‌ها، آنتی ویروس‌ های کسپرسکی و سیمانتک بهترین کارایی را در فضای حرفه ای دارند.

این خبر را سایت journaldunet به نقل از گزارش مؤسسه امنیتی بین المللی دنیس انگلستان منتشر ساخته است. در این گزارش آمده است نرم افزارهای آنتی ویروس مک آفی، کسپرسکی، سیمانتک و ترند میکرو بیشترین تأثیر را دارند و بر خلاف تصور عمومی آنتی ویروس مایکروسافت قدرت محافظتی بالایی ندارد.
 
در این تحلیل آمده است که ۱۸ درصد رایانه هایی که از آنتی ویروس مایکروسافت استفاده می کردند، از حملات سایبری آسیب دیده اند. در فضای آزمایشگاهی این مؤسسه دو نرم افزار کسپرسکی و سیمانتک بیشترین مقاومت را در برابر حملات بد افزار‌ها داشته اند.
 
در رتبه بندی دیگر این مؤسسه آمده است که سیمانتک بهترین نرم افزار آنتی ویروس برای شرکت‌ ها و صنایع کوچک و متوسط شناخته شده است. نرم افزارهای کسپرسکی و ترند میکرو در مقام‌های دوم و سوم قرار گرفتند.
 
در رتبه بندی شرکت‌ های کوچک نیز آنتی ویروس رایگان اوست (Avast) مقام اول را کسب کرد. این نرم افزار همچنین به عنوان بهترین آنتی ویروس رایگان جهان شناخته شد.
 
منبع:فناوری اطلاعات ایران
گردآوری و بازنشر » berroz.ir

بهترین آنتی ویروس های جهان معرفی شدند

درباره admin

زندگی برای همه یکسان عشق نمیورزه و با شعار دادن هیچوقت دنیا بهتر نشد ...

پیشنهاد ما به شما

زنان ژیمناستیک کار آمریکا

عکس جالب ورزش کردن اوباما با زنان ژیمناستیک کار آمریکا

عکس جالب ورزش کردن اوباما با زنان ژیمناستیک کار آمریکا اعضای تیم ملی زنان ژیمناستیک …

2 دیدگاه

  1. ببینم مهندس تو هنوز واقعا دنبال کاری. یکی پیدا نشد تو این مملکت تو را سر کار بزاره. معلومه خیلی زرنگی!!

    • نه دوست عزیز* این مملکت کاری برای ما که ریش نداریمو کسی ازمون شهید و جانباز نشده نداره … اتفاقا دارم کارامو می کنم تا یه مدت دیگه برم پی هر کاری که باشه و سایت رو با همه ی انرژی که براش صرف کردم رو هم بسپرم به امان خدا … وقتی باید برای رفتن سرکار یا گرفتن وام کم سود هفته ی چند بار باید رفت مسجد …!!! من دیگه حرفی ندارم *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *