خانه / اخبار / بهترین زمان برای یادگیری زبان انگلیسی

بهترین زمان برای یادگیری زبان انگلیسی

Do you speak English
بهترین زمان برای یادگیری زبان انگلیسی

امروزه یادگیری زبان انگلیسی یک ضرورت انکار ناپذیر است چرا که زبان انگلیسی، زبان علم است و آموزش رشته‌ های مختلف در سطوح عالی و تولید علم به زبان انگلیسی صورت می گیرد.

با افزایش روند جهانی سازی ارتباطات بین المللی، برنامه‌ های رادیوئی و تلویزیونی، تجارت جهانی و آموزش علوم جدید همگی به زبان انگلیسی صورت می‌ گیرند و عدم آشنایی با این زبان برابر با عدم زندگی در دنیای مدرن امروزی است.

زمان مناسب برای یادگیری زبان دوم از جمله موضوعاتی است كه مطالب گوناگونی درباره آن ارائه شده و بحث‌ های زیادی در این خصوص صورت گرفته است. هركس بنا به تجربه یا تحقیق خود زمان یا زمان‌ های خاصی را برای یادگیری پیشنهاد می‌ كند، اما به راستی بهترین زمان چه موقعی است؟

افراد در حالت “خوابیدن” چند مرحله را می گذرانند که قبل از خواب بهترین زمان برای یادگیری کلمات جدید از دنیای یک زبان دیگر است.

گوش دادن به مطالب مختلف در زمان “خواب آلودگی” اگر چه روی کیفیت خواب تاثیر می گذارد و خواب را با کمی اختلال روبه رو می کند اما می تواند میزان ماندگاری چیزهایی را که یاد می گیریم افزایش دهد.

همچنین “یادگیری حروف” 20 الی 30 دقیقه قبل از خواب باعث می شود تا “مغز” بتواند آنها را در “حافظه بلند مدت” خود ذخیره کند و ما آن ها را دیرتر فراموش کنیم.

منبع : http://www.jamnews.ir/

بازنشر » berroz.ir

بهترین زمان برای یادگیری زبان انگلیسی

درباره‌ی Asma

همچنین ببینید

عکس تجهیزات نظامی روسیه که با خود به سوریه برد

سامانه موشکی پدافند هوایی اس 400 در سوریه در پی انهدام هواپیمای بمب افکن روسیه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *