خانه / اخبار / پخش گسترده شامپو head & shoulders با برچسب تقلبی در بازار !

پخش گسترده شامپو head & shoulders با برچسب تقلبی در بازار !

head & shoulders
پخش گسترده شامپو head & shoulders با برچسب تقلبی در بازار !

مدیر پروژه نظام ردیابی، رهگیری و کنترل فرآورده‌های سلامت محور سازمان غذا و دارو گفت: تعداد زیادی شامپو با برند (head & shoulders) با برچسب تقلبی مربوط به یکی از شرکت‌های مجری طرح اصالت در سطح عرضه مشاهده شده است.

علی اکبر جعفر یاری اظهار داشت: تعداد زیادی شامپو با برند (head & shoulders) با برچسب تقلبی به شماره ( 4679401381377905) مربوط به یکی از شرکت‌های معتبر مجری طرح اصالت در سطح عرضه مشاهده شده است.

مدیر پروژه نظام ردیابی، رهگیری وکنترل فرآورده‌های سلامت محور سازمان غذا و دارو گفت: کسانی که از چاپخانه دار این برچسب تقلبی مطلع هستند به سازمان غذا و دارو و یا حراست وزارت ارشاد اعلام کند.

به گزارش سازمان غذا و دارو، جعفر یاری توصیه ای نیز به مصرف کنندگان داشت و گفت: برای اطمینان از اصل بودن هر کالایی می‌توانند قسمتی از برچسب را خراش داده و آن را به شماره ای که بر روی برچسب هستند پیامک کنند و منتظر جواب پیامک خود باشند و اگر جوابی از طریق سامانه دریافت نکند امکان تقلبی یا قاچاق بودن محصول وجود دارد.

منبع : به گزارش سلامت خبرگزاری تسنیم
گردآوری و بازنشر » berroz.ir

پخش گسترده شامپو head & shoulders با برچسب تقلبی در بازار !

درباره‌ی admin

زندگی برای همه یکسان عشق نمیورزه و با شعار دادن هیچوقت دنیا بهتر نشد ...

همچنین ببینید

نمایشگاه خودرو داعش با جدیدترین خودروها ! | اخبار داعش, نمایشگاه خودرو, اخبار داعش در عراق, اخبار سوریه, اخبار عراق, اخبار ایران و جهان, اخبار روز جهان

نمایشگاه خودرو داعش با جدیدترین خودروها !

داعش عکس های جالبی از نمایشگاه خودروی خود در شهر رقه منتشر کرد که با توجه به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *