با قابلیت اسکن چشم به بازار می آید!

مشخصات galaxy s5

مشخصات galaxy s5

عرضه نسل پنجم سری گوشی‌های محبوب سامسونگ یعنی همان گلکسی تنها شایعه ای بیش نیست با این حال گمانه‌زنی‌ها حکایت از آن دارد که این کمپانی کره‌ای سخت مشغول کار روی گوشی جدید خود با نام Galaxy S5 است که احتمالا رقیبی برای iPhone 5s و Galaxy Note 3 خواهد بود.

به گزارش دریچه فناوری اطلاعات؛ عرضه نسل پنجم سری گوشی‌های محبوب سامسونگ یعنی همان گلکسی تنها شایعه ای بیش نیست با این حال گمانه‌زنی‌ها حکایت از آن دارد که این کمپانی کره‌ای سخت مشغول کار روی گوشی جدید خود با نام Galaxy S5 است که احتمالا رقیب سرسختی برای iPhone 5s و Galaxy Note 3 خواهد بود.

 

یکی از مسائل نامعلوم در رابطه با Galaxy S5 زمان انتشار آن است که هنوز اطلاعات دقیقی در رابطه با آن منتشر نشده است.
اما مشخصه متمایز کننده این گوشی از سایر محصولات موجود در بازار آن است که احتمالا به همراه سیستم اسکن چشم ارائه خواهند شد که جایگزین مکانیزم قفل‌گشایی فعلی گوشی‌های سامسونگ خواهد شد. البته لازم به ذکر است که سامسونگ تابحال این خبر را نه تأیید کرده و نه در مقام رد آن برآمده است.

گفتنی است تا پیش از این دو کمپانی اپل و HTC امکان اسکن اثر انگشت را به گوشی‌های جدید خود یعنی iPhone 5s و One Max افزوده بودند که با اسکن اثر انگشت گوشی را قفل‌گشایی می‌کند. به تازگی هم شایعاتی در مورد عرضه نسخه جدید گوشی‌های iPhone مطرح شده است که گفته می‌شود با مکانیزم اسکن چشم ارائه خواهد شد.

درباره admin

زندگی برای همه یکسان عشق نمیورزه و با شعار دادن هیچوقت دنیا بهتر نشد ...

پیشنهاد ما به شما

برد پرسپولیس مقابل استقلال 1-0 دربی 80 | و خشم استقلالی ها !

سوشا مکانی در پایان مسابقه با نشان دادن عدد 6 به هواداران خشم بازیکنان استقلال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *